• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Stare żyrandole

Stare żyrandole

Witam wszystkich, mam pytanie natomiast mianowicie, znacie jakiś sklep w którym można nabyć stare lamy?

To znaczy stare natomiast odnowione takie, które nadają się do użytku. Mam dom zrobiony w starym stylu zatem zależy mi na kupnie takiej lamy. Będę wdzięczna za informacje.

Dziękuje z góry wszystkim za fatygę.

@_24lampy

Posty: 17

 
Witam, ja swoja lampę odnawiałam w sklepie „archiwum” i jestem bardzo zadowolona z efektów, i bardzo polecam go wszystkim moim znajomym i rodzinie albowiem uważam, iż to najlepszy sklep gwarantujący profesjonalne usługi i najwyższą jakość w bardzo przystępnych cenach. Także sprawdźcie sami.

Pozdrawiam gorąco.

mokwas

Posty: 25

 
Witam, niezwykle zależy mi na zakupie starego żyrandola, natomiast nie mam pojęcia gdzie go znajdę, niezwykle liczę na waszą pomoc, jeżeli możecie to niezwykle proszę wypowiadajcie się na dany temat i doradźcie mi w danej sprawie, będę gigantycznie wdzięczna.

Dziękuje z góry wszystkim serdecznie.

Gosienka54

Posty: 19

 
Cześć, jestem miłośniczką starości i niezwykle zależy mi na kupnie czegoś niezwykle starego a zarazem ładnego i kosztownego. Niezwykle zależy mi na tym aby sklep w, którym kupie dana rzecz będzie wykwalifikowany, oraz abym miała w czym wybierać. Niezwykle proszę o podanie mi nazwy takiego sklepu, jeżeli go znacie.

Dziękuje serdecznie.

karmelaniolek

Posty: 17

 
Dzień dobry, niezwykle polecam sklep „archiwum” moja mama tam częstokroć kupuje różnego rodzaju starocia do domu, gdyż niezwykle się w tym lubuje. Mówi, że to najlepszy sklep z jakiego korzystała. Więc może wam tez przypadnie do gustu.

Zobaczcie sami. Pozdrawiam.

AAjaka!!

Posty: 22

 
Hej, bardzo polecam wszystkim miłośnikom starości sklep „archiwum” jest on najlepszy, posiada najładniejsze rzeczy, bardzo lubię do niego chodzić, ma bardzo atrakcyjne ceny, posiada tez możliwość odnawiania rzeczy. Możecie poczytać o nim na jego stronie internetowej http://www.archiwumlamp.pl, polecam go wszystkim moim znajomym, jest on najlepszy, zobaczycie sami.

Pozdrawiam gorąco.

esdoen1

Posty: 18

 
Dzień dobry, niezwykle pilnie poszukuje porządnej i fachowej osoby, która odnowi mój stary żyrandol, chciałbym aby to było zrobione w niezwykle rozsądnych pieniądzach natomiast zależy mi również na profesjonalizmie danej osoby, aby odnowa była zrobiona w pełni jak na leży.

Proszę was niezwykle o informacje, czekam z niecierpliwością.

Anjinsaan

Posty: 26