• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

przywieszki do bransolet, poszukuję sklepu!

przywieszki do bransolet, poszukuję sklepu!

Chce dla siebie zamówić srebrną bransoletę w dobrej cenie. Chodzi mi o srebro w najwyższej próbie. Znacie jakiś sklep online?

34_erikos

Posty: 1

 
Kiedyś szukałam naszyjników z cyrkonami i dopiero w Internecie znalazłam to, czego potrzebowałam. Nie pamiętam już, jakie były ceny, ale byłam zadowolona, bo polecałam sklep również moim znajomym.

Klarka34

Posty: 2

 
Nie za bardzo lubię nosić biżuterię, ale kilka par srebrnych kolczyków mam, bo jestem na wszystko bardzo dobrze przygotowana. Nie wydaje na to dużo, bo zawsze szukam jakiś ofert promocyjnych i wtedy zamawiam.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Biżuterii odszukacie niezwykle wiele. To, wobec tego należałoby zaznajomić się z ofertą, którą znajdziemy w sklepie internetowym, a wówczas można sobie w tym temacie wyrobić zdanie.

WalSystem

Posty: 22

 
Najlepiej sprawdzić sobie ofertę ze sztywnymi bransoletami https://valerio.pl/sztywne-c-16_5_26.html i wtedy można dopiero zdecydować czy chcemy to kupować czy nie? Moda jest ważna, ale nie najważniejsza.

Wygodniś22

Posty: 2

 
Mnie się niezmiernie podobają srebrne bransolety, natomiast często je zrywam. Niestety trzeba uważać jak się ma takie dekoracje, a bywa z tym niezmiernie różnie. Takie ciaśniejsze to jeszcze jest szansa, że się utrzymają, natomiast takie większe i luźne to na bank zgubie. Troszkę szkoda, albowiem jednak troszkę pieniędzy takie bransolety kosztują.

Miluśkooo2

Posty: 2