• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

usługi bhp katowice, jaka firma ?

usługi bhp katowice, jaka firma ?

Gdzie znajdę usługi bhp w Katowicach, bowiem mam kilku pracowników, którym się zbliża termin obycia szkolenia, niemniej jednak nie wiem gdzie tego szukać?

ARTyMM

Posty: 2

 
U nas szkolenia nic nie dają, bowiem każdy siedzi i myśli o wszystkim poza tym, co ma na szkoleniu. Niestety potem to jest niebezpieczne dla pracowników, niemniej jednak ludziom wszystkiego przetłumaczyć się nie da. Takie życie.

CHatka-eKo

Posty: 5

 
Znajdziesz na spokojnie usługi bhp w Katowicach, albowiem firm, które przy kopalniach pracują jest niesłychanie dużo. Wystarczy trochę poszukać, a trafisz na to, co Cię zainteresuje.

TomekK

Posty: 9

 
Mnie się szkolenia bhp podobają, bo poznaje ciekawe historie z życia osób, które takie szkolenia prowadzą i te osoby naprawdę mają bardzo dużo do powiedzenia. Według mnie super.

agapod17

Posty: 7

 
Według mnie to na takich szkoleniach jest niezwykle nudno, bowiem ciągle mamy to samo. Już mi się nie chce na to chodzić, niemniej jednak muszą więcej się pojawiam wówczas, kiedy chce tego pracodawca.

kerad17

Posty: 19

 
Jeśli nie chcesz szukać, a interesuje Cię bhp w Katowicach to mam rozwiązanie. Wystarczy wejść na stronę hhttp://www.bezpiecznie-w-pracy.pl/kontrola-z-inspekcji-pracy/bhp-w-roznych-regionach-kraju/ i jest oferta.

Tomcio

Posty: 3

 
Na śląsku przykładamy sporo uwagi to szkoleń, albowiem pracujemy w górnictwie i niestety tutaj jeden błąd może być dla nas i naszych kolegów niezwykle kosztowny. To, zatem my nie siedzimy na szkoleniach i nic nie robimy tylko słuchamy, po to jest szkolenie.

ZetMichał

Posty: 14