• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

wycena przedsiębiorstwa, szukam

wycena przedsiębiorstwa, szukam

Dzień dobry, chciałabym, aby w mojej firmie była wykonana wycena przedsiębiorstwa. Nie wiem tylko do kogo konkretnie się zgłosić. Czy możecie wstawić mi tu linka do strony firmy, z jakiej usług wy korzystaliście?

wer5555

Posty: 1

 
Wycena aktuarialna przeważnie wykonywana jest z powodu ubezpieczenia, upadłości, zakupu-sprzedaży udziałów itp. Z takich usług możesz korzystać, natomiast musisz wybierać doświadczone firmy.

3_0Simer

Posty: 8

 
Należałoby skontaktować się z profesjonalną firmą, która wykonuje rezerwy na naprawy gwarancyjne. Wydaję mi się, iż sporo jest takich firm, więc spokojnie odnajdziesz.

Grabow12

Posty: 4

 
Rezerwy na naprawy gwarancyjne wykonuje biuro aktuarialne. Warto się do nich zgłosić, aby poznać wszystkie szczegóły.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Rezerwy na naprawy gwarancyjne wykonuje biuro aktuarialne. Warto się do nich zgłosić, aby poznać wszystkie szczegóły.

Grabow12

Posty: 6

 
Wycena aktuarialna najczęściej wykonywana jest z powodu ubezpieczenia, upadłości, kupna-sprzedaży udziałów itp. Z takich usług możesz korzystać, lecz musisz wybierać profesjonalne firmy.

Sohinyh

Posty: 2

 
Biuro aktuarialne najczęściej pomaga przedsiębiorstwom wycenić im firmę, a także przeanalizować różne plany inwestycyjne. Warto się z nimi kontaktować, ponieważ mogą ocenić ryzyko i zysk.

Yuri20

Posty: 2

 
Wycena firmy musi być wykonana poprzez licencjonowanych aktuariuszy, wobec tego polecam Ci tę stronę inetentową attuario.pl. Tam odszukasz wszystkie niezbędne informacje na temat tego biura aktuarialnego. Sprawdź, czy pragniesz z nimi współpracować. Mi niezwykle pomogli.

Mier56

Posty: 5

 
Biuro aktuarialne z reguły pomaga przedsiębiorstwom wycenić im firmę, a także przeanalizować różne plany inwestycyjne. Pożądane byłoby się z nimi kontaktować, gdyż mogą ocenić ryzyko i zysk.

Lux-Mark24

Posty: 2

 
Wycena aktuarialna jest troszkę skomplikowana, wobec tego oddać to profesjonalistą. Ja nigdy nie podjąłbym się takich zleceń. Jak wyceniać swoją firmę, to zgłosiłem się do biura aktuarialnego-finansowego.

Aniusiaaa1

Posty: 6