• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Główka fryzjerska, gdzie kupie ?

Główka fryzjerska, gdzie kupie ?

Gdzie zaopatrujecie się w artykuły fryzjerskie. W sklepie, w którym co jakiś czas robiłam zakupy, podnieśli niesamowicie ceny. Jestem zdruzgotana tym faktem i poszukuję tańszego miejsca.

noman1

Posty: 10

 
W tej hurtowni kupiłam sobie nożyczki fryzjerskie do zadań domowych? Moich chłopców nauczyłam się obcinać sama. Nie jestem fryzjerką, ale lubię sobie poeksperymentować na innych:) Polecam produkty z tej hurtowni. Prowadzę sklep odzieżowy i parę rzeczy też tam kupiłam, np. manekina.

Abnesis

Posty: 19

 
Jeśli zależy wam na wysokiej jakości artykułów fryzjerskich to z cała pewnością ta hurtownia będzie wam odpowiadała. Ja już od dawna robię tam zakupy i nie narzekam. Ceny mają bardzo atrakcyjne, wszystko jest ok. Towar szybko wysyłają. Polecam.

edyta123

Posty: 6

 
U mnie w zakładzie artykuły fryzjerskie idą jak woda. Ciągle się coś niszczy, ginie. Dlatego nie liczą na to, że jak wydam na nożyczki parędziesiąt złotych, to będą na zawsze:) Zakupy robię w hurtowniach i zawsze jestem z nich zadowolona.

Czapunie24h

Posty: 14

 
Kupiłem główkę fryzjerską z włosów mieszanych. Mam ją już kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Wybierasz w zależności od tego, co chcesz na niej trenować. Ja w zasadzie ćwiczę fryzury, dlatego taką wybrałem, bo najlepiej się na takiej ćwiczy.

Klaudi

Posty: 14

 
Jeśli zależy wam na wysokiej jakości artykułów fryzjerskich to z cała pewnością ta hurtownia będzie wam odpowiadała. Ja już od dawna robię tam zakupy i nie narzekam. Ceny mają niezwykle atrakcyjne, wszystko jest ok. Towar prędko wysyłają. Polecam.

Serwet87

Posty: 13

 
Do swojego zakładu kupowałam fartuchy fryzjerskie w tej hurtowni http://hurtowniaolaf.pl. Sprawdziły się, więc mogę bez obaw polecić innym. Dobra jakość, poza tym spodobały się w salonie fryzjerkom, a oto mi właśnie chodziło, żeby były zadowolone.

Agaaa56

Posty: 10

 
Takiej hurtowni fryzjerskiej właśnie szukałam. Dobrze, że czytam nieraz fora:) Już złożyłam zamówienie i czekam na towar. Mają bardzo atrakcyjne ceny, dlatego skorzystałam, poza tym liczę na tę gwarantowaną jakość. Kupiłam tam wszystko, co mnie interesowało, mają spory wybór.

alibog

Posty: 16