• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Burger Ostrowiec

Burger Ostrowiec

Mam nadzieję, że wam też zależy na dobrej dostawie pizzy w Ostrowcu. Gdzie spotkaliście się z rzetelną obsługą, a pizza przyjeżdżała zawsze gorąca i nie czekaliście w nieskończoność. Z góry dzięki.

ciopix

Posty: 9

 
Nie ma to jak w weekend wpaść ze znajomymi do własnej ulubionej pizzerii i uwolnić się od spracowanego tygodnia. Musicie wpaść do tej pizzerii w Ostrowcu, bo nie ma u nas lepszych. Jak ktoś jeszcze nie wierzy, czas zmierzyć się z ich menu.

derbuś_22

Posty: 19

 
Jakoś akurat nie mam zdania na temat dobrej pizzy w Ostrowcu. Nie bardzo też gustuję w takim repertuarze:) Ale od czasu do czasu z pewnością wpadnę do nich, jeśli polecacie to miejsce. A może będę tak zdesperowana i będę musiała skorzystać z mobilnej oferty do domu?

zakk87

Posty: 16

 
ie jem wielokrotnie takich przysmaków, niemniej jednak burger w tej pizzerii w Ostrowcu jest naprawdę całkiem całkiem. Świeżo przygotowany, z chrupiącą bułeczką. Mniam, mniam. Należałoby też chodzić do nich na pizzę, pyszne ciasto i dobra cena.

Jacek1812

Posty: 13

 
Tę pizzerię w Ostrowcu mogę polecić z zamkniętymi oczami http://www.mobilnapizza.pl. Nigdy się na nich nie zawiodłem, zwłaszcza w weekend, gdzie wszędzie czeka się godzinami i przyjeżdża byle co.

Jasiu560

Posty: 13

 
Nie ma to jak w weekend wpaść ze znajomymi do swojej ulubionej pizzerii i uwolnić się od spracowanego tygodnia. Musicie wpaść do tej pizzerii w Ostrowcu, bo nie ma u nas lepszych. Jak ktoś jeszcze nie wierzy, czas zmierzyć się z ich menu.

Asd7

Posty: 16

 
Lubię burgery, niemniej jednak tylko w wydaniu pizzerii w Ostrowcu. Oni rzeczywiście znają się na rzeczy. Nie lubię chemii w pierwszym wydaniu, a tu owszem jest kalorycznie, bo jakby mogło być w przeciwnym wypadku , niemniej jednak świeżo.

franek22

Posty: 15

 
Nie niezmiernie orientuję się, jak sprawa wygląda z dostawą pizzy w Ostrowcu, bowiem wolę iść do lokalu, żeby zjeść coś ciepłego niż narzekać na forum. Pozdrawiam.

grzes3345

Posty: 13

 
Jeszcze nie miałem okazji spotkać się z tak szybką dostawą pizzy w Ostrowcu, jak tu właśnie. Też chwalę sobie ten lokal, tym niezwyklej, że miałem już styczność z niezłymi akcjami, dzięki którym traciłem nie raz już nerwy. Teraz nie muszę się już martwić, gdy dopada mnie wilczy głód. Polecam tę pizzerię wszystkim rozkochanym w plackach:)

ewu1u01

Posty: 20

 
Koniecznie muszę wybrać się w takim układzie na tę pizzę w Ostrowcu. Nawet nie wiedziałam, iż mają takie idealne ceny. Trzeba to wszystko zbadać na własnym żołądku. Swoją drogą lokal mam pod nosem, a poszukuję nie wiadomo gdzie:)

ignacyy

Posty: 15