• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

fotografia ślubna w Zielonej Górze, znacie kogoś?

fotografia ślubna w Zielonej Górze, znacie kogoś?

Chciałbym zlecić fotografię ślubną w Zielonej Górze komuś, kto się na tym naprawdę bardzo dobrze zna. Kogo polecacie?

Kaazz

Posty: 1

 
Zlecałem zrobienie fotografii wnętrz i taka propozycja została wystawiona. Czekałem kilka dni i dom się sprzedał. Ludzie cenią sobie jakość wykonania fotografii, albowiem nie każdy od razu chce przyjechać i dom czy mieszkanie oglądać. To, wobec tego należałoby takie zdjęcia zlecić.

cinto

Posty: 10

 
U nas był fotograf ślubny w Gorzowie Wielkopolskim i było super. Człowiek bardzo dobrze przygotowany. Zna się na zdjęciach, ale wie również jak ustawić młodych, aby ich zdjęcia były jeszcze ładniejsze. Polecam kogoś takiego, bo przecież nam zależy na tym abyśmy wyglądali super na swoich zdjęciach ślubnych i weselnych.

Klara323

Posty: 4

 
Korzystałem z fotografa na wesele z Zielonej Góry, która ma tutaj swoją stronę http://jacekpatecki.pl. Warto tam zajrzeć, bo ma super ofertę dla każdego.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Na pewno wykwalifikowany fotograf z Zielonej Góry dostosuje się do każdego, bowiem ma w tym niezmiernie wielkie doświadczenie. To osoba obyta w robieniu zdjęć, dlatego nie boi się nawet najtrudniejszych zadań. Chętnie zrobi fotografie rodzinie jak i fotografie parze młodej.

Yuri20

Posty: 4

 
Mnie się podobają zdjęcia ślubne. Mogę oglądać nie tylko własne, niemniej jednak również czyjeś. To taka nadzwyczajna chwila dla każdego. Na nieszczęście nie zawsze potem już jest tak pięknie jak to wyglądało wówczas na zdjęciach.

Klara323

Posty: 3