• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

anonse towarzyskie, znacie ?

anonse towarzyskie, znacie ?

Poszukuje pary, z którą można byłoby pogadać i miło spędzić czas. Polecacie jakieś ogłoszenia towarzyskie, dzięki którym będę mógł znaleźć takie osoby?

jarossse

Posty: 2

 
Opinii zawsze jest dużo. Jednym się podoba, a innym nie. To normalne. Nie każdy ma dużo czasu na poszukiwanie swoich partnerek. Warto wtedy umilić sobie w ten sposób czas, a będziemy na pewno zadowoleni.

Oct714

Posty: 12

 
Jestem mocno zapracowany, zatem dla mnie korzystanie z anonsów towarzyskich to jedyna okazja żeby poznać kogoś miłego. Można pogadać, można miło spędzić czas. Według mnie jest to najlepsze rozwiązanie, zatem wszystkim, którzy szukają towarzystwa mogę jej polecić.

Yuri20

Posty: 6

 
Akurat u mnie w okolicy wśród ogłoszeń towarzyskich nie ma nikogo ciekawego. Może mam za olbrzymie wymagania? Pochodzę z małego miasta i tam zawsze był kłopot żeby spotkać kogoś fajnego. Nie poddaje się i poszukuję dalej. Mam nadzieje, że wreszcie na kogoś takiego trafię i będę mógł miło spędzić czas.

Szozi

Posty: 23

 
Odkąd pamiętam zawsze w ogłoszeniach towarzyskich znajdowałem super kobiety. Jestem zachwycony tym, iż można to zrobić tak niezwykle bezproblemowego.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Wymagania można mieć inne, natomiast jeżeli ogłoszeń towarzyskich jest naprawdę bardzo wiele to nie ma problemów z dopasowaniem kogoś dla siebie. Zawsze kogoś znajduje.

Tomcio

Posty: 14

 
My jesteśmy partą i zawsze przeszukujemy ogłoszenia towarzyskie na stronie https://samka.pl/anonse/pl. Lubimy się spotykać z osobami takimi, które miło spędzają czas. Na tym portalu jest ich naprawdę bardzo dużo, dlatego zawsze kogoś interesującego znajdujemy.

labuh

Posty: 3

 
Do wyboru mamy kobiety w każdym wieku. To oznacza, że znajdzie kobietę osoba młoda jak i osoba, jaka ma już młode lata za sobą. Należę do tych drugich i nie mam problemów ze odszukaniem ogłoszenia kobiet po pięćdziesiątym roku życia. Jestem z tego powodu faktycznie bardzo, lecz to bardzo usatysfakcjonowany.

labuh

Posty: 4

 
Widziałem inne anonse towarzyskie, lecz żadna kobieta nie wpadła mi w oko. Może źle poszukuję? Sam nie wiem, lecz na razie nie spotkałem się jeszcze z nikim.

Grabow12

Posty: 4

 
Jestem w szoku ile kobiet, mężczyzn i par szuka kogoś do towarzystwa. Widziałem tylko kilka ogłoszeń towarzyskich, a już znalazłem takie osoby, z którymi chętnie bym się spotkał. Jeśli znajdę czas to na pewno tak zrobię.

namok

Posty: 3